Lovi Dog koerapasteet tuubis 90g, erinevad maitsed

Maitsev Omega-3 rasvhapete ja vitamiinidega ning ainulaadse aroomiga pasta motiveerib kindlasti teie lemmikut! Tänu mugavale, suletavale tuubile saate pasta jalutuskäigule kaasa võtta. Pasta konsistents sobib ideaalselt närimismänguasjades kasutamiseks, mille on avad või õõnsused, kuhu toitu või maiuseid peita.  Koerale ravimi andmiseks võite kasutada ka pastat - saate tableti pasta sisse panna ja koerale anda. Pastas sisalduvad oomega-3 rasvhapped mõjuvad positiivselt nahale ja karvkattele ning toetavad ka ajutegevust ja nägemist. Suure vitamiinide sisalduse tõttu ei ole soovitatav tarbida rohkem kui 1 tuubi päevas. Toode ei sisalda värvaineid ja säilitusaineid. Pärast avamist hoidke jahedas ja kasutage maksimaalselt 5 päeva.

Koostis: liha ja loomsed tooted, kartulijahu, kalaõli, porgandikiud, modifitseeritud tärklis. Lisandid (1 kg): MultiLoviPet vitamiinid ja mineraalid 2001 - 10 g; tehnoloogilised lisandid: nisujahu, nisukliid; antioksüdant: naatriumaskorbaat - 0,8 g.

Pasta struktuur võib pisut erineda, see sõltub liha jahvatamise astmest ja paksusest. See ei mõjuta mingil moel toote kvaliteeti.

Pakendi suurus: 90 g
Maitse saadetakse juhuslikult: veiseliha; küülikuliha, haneliha, maksapasteet

Jäta ostukorvi teade soovitud maitsest ja me anname endast parima, et koera maitse-eelistus valitud saaks.

Lisa ostukorvi
3,05 €