Pehme jahutusmatt "Polar BEAR"

Kuna paljud koerad ja kassid ei nõustu magama tavapäraste kumjate või latekislaadsete libedate toodete peal, pakub Polar BEAR jahutusmatt leevendust ka kõige nõudlikumale sõbrakesele. 

Pehme jahutav matt hoiab teie lemmiklooma kaminasoojadel õhtutel jahedas. Kehaga kokkupuutel tekitab see jahedust, sobib suurepäraselt reisimiseks ja koduseks kasutamiseks. Tänu väikesele kaalule on seda mugav kaasas kanda.

Mati täidis koosneb vahtplastkihist ja jahutusgeelist. Tahke geelimass ei deformeeru koormuse all, tagades sellega ühtlase jahutava efekti. Kriimustuskindlast kangast mati pind on nii vastupidav kui ka hingav. Materjali omadused tagavad teie lemmiklooma kõrge mugavuse. Mati põhjas olevad libisemiskindlad väljaulatuvad osad tagavad mati stabiilsuse. Matt ei vaja eelnevat jahutamist ega elektriga ühendamist, see on kohe kasutamiseks valmis.

-geeljahutusmatt koertele ja kassidele
-ideaalne koju ja reisimiseks
-jahe ja pehme lamamispind: toetab looma kehatemperatuuri reguleerimist, tekitab kehaga kokkupuutel meeldivat jahedust
-kvaliteetne, kahekihiline täidis: PU vahtmaterjal ja jahutusgeel
-eriti kerge: lihtne transportida, ideaalne reisimiseks
-kohe kasutusvalmis: ilma elektrita või eelneva jahutamiseta
-korduvkasutatav
-kriimustuskindel, hingav ja kergesti puhastatav materjal
-kena kujundus: jääkarud sinisel taustal
-libisemiskindel põhi
-plastiga täidetud küljed

Välismaterjal: 100% polüester
Täidis: PU-vaht jahutusgeeli kihiga
Alumine osa: 100% polüester (PVC)

Mõõtmed:  
S-M: P x L x K: 68 x 49 x 1 cm, kaal: umbes 500 g
L-XL: P x L x K: 88 x 49 x 1 cm, kaal: umbes 770 g

Hooldus: eemaldage mustus niiske lapiga.

NB!
Hoidke matt jahedas ja kuivas kohas, vältige otsest päikesevalgust. Liigse jahutamise vältimiseks jälgige lemmikut matil puhates. Matt ei ole närimis- ega hammustuskindel ning võib seetõttu kahjustuda. Vältige mattide kokkupuudet teravate pindadega ja kontrollige pärast iga kasutamist selle seisukorda. Ärge kasutage toodet, kui pind on kahjustatud. Mati valmistamisel kasutatud materjalid pole kahjulikud. Ärge peske pesumasinas.

Lisa ostukorvi