FURminator lühikarvalisele M

M/lühikarvalistele: karva pikkus kuni 5,1cm 
koera kaal: 9-23kg
tera laius: 6,7cm

FURminator deShedding Tool – paku oma lemmikule professionaalset karvahooldust! Roostevabast terasest tera eemaldab tõhusalt nii lahtise alus- kui ka pealiskarva sealjuures kahjustamata koera õrna nahka. Furminator tooteseeria kammid jagunevad lühi- ja pikakarvaliste vahel ning omakorda suuruste vahel.

Kasutusjuhend: kui koera karv on pulstunud ja takkus, tuleks kammida karv läbi tavalise kammi/harjaga ja harutada lahti pusad. Eelnevalt läbikammimata karvkattes võivad FURmitator kammipiid puruneda või tekitada lihtsalt koerale valu. Kammida alati piki karva.

Soovitame:  kammida koera 1-2 korda nädalas, korraga 10-20 minutit. Saba, kõrvu ja jalgu kammides tuleks olla ettevaatlik. Karvaajamisperioodil suurendada kammimiste arvu nädalas. Kammi võib pesta sooja vee ja seebiga. Enne kasutamist tuleks veenduda, et kamm oleks kuiv. Kuna FURminatori kasutamine eemaldab suures koguses alus- ja pealiskarva, soovitame koera kammida kohas, mis on lihtsasti puhastatav ja muidugi ennekõike koerale mugav.

Lisa ostukorvi
46,77 €